Odzież damska Kurtka Dynafit Alpine Wind Jacket Lady - fluo coral PKWMNDF

Kod produktu: PKWMNDF
Dostępność: W magazynie
PLN507.83 PLN351.74

Dostępne opcje


* Size:

Ilość:  

Kurtka damska Dynafit Alpine Wind Jacket to wiatrówka należąca do kategorii ultralekkiej odzieży technicznej. Doskonałe zabezpieczenie przed wiatrem przy niemal niezauważalnej wadze i objętości. Znacznie obniży wagę bagażu zarówno podczas treningu, jak i na zawodach.

Nowoczesna kurtka biegowa zapewniająca skuteczną ochronę przed zimnym wiatrem na grani czy w czasie kapryśnej pogody w przejściowych porach roku. Doskonale zabezpieczy organizm przed błyskawicznym wychłodzeniem na bardziej eksponowanych fragmentach szlaków, a dzięki minimalistycznym wymiarom może być zawsze pod ręką. Damska kurtka Dynafit Alpine Wind Jacket doskonale mieści się bowiem w pasie biodrowym, kamizelce biegowej, czy nawet kieszeni bluzy. Wszystko to dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych dostępnych materiałów. Zastosowany w damskiej wersji krój odpowiada za świetne dopasowanie do sylwetki, pozwalając na duża swobodę ruchów podczas aktywności.

Model ten wykonano z ultralekkiego i niezwykle cienkiego materiału. Pozwala on spakować kurtkę do niewiarygodnie małych rozmiarów, tak aby zmieściła się nawet w zakamarku plecaka. Dzięki temu można ją zabrać podczas każdego treningu w górach, a także na zawody, nie dociążając zbytnio minimalistycznego bagażu. Całość zachowuje przy tym odpowiednią wytrzymałość, tak aby przetrwała warunki panujące w terenie. Materiał zapewnia wysoką wiatroodporność, świetnie chroniąc nawet przed mocnymi podmuchami wiatru. Dzięki temu doskonale zabezpiecza przed szybkim wychłodzeniem organizmu. Kurtka okaże się niezastąpiona po dotarciu do przełęczy czy na bardziej eksponowanych fragmentach szlaków, gdzie mocne podmuchy szybko wychładzają rozgrzane podbiegiem ciało.

Damska kurtka przeciwwiatrowa Dynafit Alpine Wind Jacket posiada techniczny krój stworzony z myślą o biegach górskich. Zastosowane w rękawach otwory na kciuk zapobiegają ich podwijaniu się w trakcie dynamicznego biegu. Ponadto przy mankietach i na dole kurtki zastosowano elastyczne lamówki, które odpowiadają za automatyczne dopasowanie obwodów, dzięki czemu zimny wiatr nie dostaje się do środka, a kurtka optymalnie leży zaraz po założeniu.

Podczas intensywnego wysiłku niezwykle ważne jest zapewnienie odpowiedniej wentylacji. W tym modelu zagwarantowano wyjątkowo skuteczną wymianę powietrza poprzez dopracowane wywietrzniki powietrza Active Airflow Ventilation. Precyzyjnie wycinane laserowo perforacje znajdują się pod pachami, umożliwiając w tych miejscach sprawniejszy przepływ powietrza.

Model ten posiada jedną kieszeń na piersi wyposażoną w zamek. To idealne miejsce na cenniejsze drobiazgi, gdzie będą dobrze chronione przed zgubieniem. Ponadto z tyłu oraz na rękawach zastosowano odblaskowe paski, które znacznie zwiększają bezpieczeństwo w czasie poruszania się po zmroku. Idealny dodatek dla wszystkich osób, które późno wracają z górskich wycieczek.

Damska wiatrówka Dynafit Alpine Wind Jacket to nowoczesna technologia, która pozwala zagwarantować niezwykle niską wagę i pełną funkcjonalność kurtki w wietrznych warunkach. Doskonały wybór do najbardziej ekstremalnych, biegowych zastosowań.

Dynafit Alpine Wind Jacket najważniejsze cechy

  • Świetne dopasowanie do damskiej sylwetki;
  • Minimalistyczna waga;
  • Doskonale zabezpiecza przed wiatrem;
  • Niezwykle cienki materiał pozwalający na spakowanie do niewiarygodnie małych rozmiarów;
  • Wycinane laserowo wywietrzniki pod pachami Active Airflow Ventilation;
  • Kieszeń z zamkiem na piersi;
  • Rękawy wyposażone w otwory na kciuk;
  • Elastyczne wykończenie mankietów i dołu kurtki oferuje maksymalne dopasowanie;
  • Wewnętrzna patka wzdłuż zamka głównego;
  • Odblaskowe elementy zwiększają widzialność po zmroku.

Użyte materiały
Główny 100% poliamid
Kieszeń 100% poliester
Waga (rozm. L) ok. 135 g

Odzież damska Kurtka Dynafit Alpine Wind Jacket Lady - fluo coral PKWMNDF